O společnosti

O společnosti Yellow Boson s.r.o.

Vítejte ve splečnosti Yellow BOSON, která je JINÁ

Naše HODNOTY a PRINCIPY

V Yellow Boson říkáme, co si myslíme a děláme, co říkáme. Jsme otevření a ohleduplní. Naše hodnoty se odráží v tom, jak podnikáme a komunikujeme s našimi kolegy, partnery, zákazníky a spotřebiteli.

Kdo jsme

Jsme tým zkušených a dynamických lidí z různých profesí. Jsme kreativní, jsme profesionálové ve strategii, logistice a moderních technologiích Všichni jsme jednotní v našem poslání - cestě za lepší budoucností a udržitelnému rozvoji planety. Činíme životní prostředí čistším a zdravějším bez znečištění, a to v maximální možné míře.

Přechod na solární energii by měl být snadný, bezproblémový a všem dostupný. Postaráme se o veškeré formality, procesy instalace a zprovoznění. Pracujeme rychle a efektivně – Yellow Boson s.r.o.

Naše mise

Šíření zelené, čisté solární energie a její zpřístupnění všem.

Našimi klienty v Yellow Boson jsou majitelé domů i velké korporace, žádná zakázka není příliš malá nebo příliš velká. S našimi klienty se vždy snažíme budovat dlouhodobé partnerství. Naším úspěchem není jen nejvyšší kvalita odvedené práce, ale poctivost a přístup. Za svou pověst vděčíme zvláštnímu způsobu, jakým zacházíme s našimi zákazníky. Měníme průmysl solární energie k lepšímu. Našim zákazníkům poskytujeme čistou solární energii, aby byli méně závislí na jaderných a fosilních palivech.

Naše vize

Skvělá práce, která našim klientům zajišťuje úspěch a výsledky. Věříme, že slunce poskytne světu bezpečnou, udržitelnou a dostupnou energii pro generace. Náš tým jde touto cestou. Jsme lídry v oblasti nových, ekologických a inovativních technologiích, které integrujeme do Vašich projektů. Pomůžeme vám využít energetické inovace, abyste mohli držet krok ve světě alternativních zdrojů energie a nejmodernějších trendů v nových, moderních technologiích.

Náš příběh

Yellow Boson SA patří do holdingové společnosti Blue Boson United Kingdom Societas se sídlem v Londýně, která se může pochlubit intelektuální hodnotou v hodnotě přes miliardu eur. Jedná se o hardwarovou multimediální platformu energetické účinnosti, která implementuje cíle zákazníků v oblastech průmyslových instalací a domácích fotovoltaických elektráren a zvyšování účinnosti tepelné a plynové energie díky vlastní patentované technologii. Jejími klienty jsou Škoda Auto, Bilfinger, PAK Konin, CEZ Skawina a Węglokoks Energia.

Skupina Yellow Boson Group se pohybuje na evropském trhu v oblasti energetického průmyslu již15 let, kde nasbírala své dosavadní zkušenosti. To ji umožnilo vyvinout unikátní řešení, která  zdokonaluje, aby lépe vyhovovala potřebám průmyslu i domácností.

Jejím cílem na energetických trzích v mnoha evropských zemích je  inspirovat a podporovat dosažení energetické nezávislosti, snižování nákladů na nákup energie a zvýšení ochrany životního prostředí.

Skupinu vede Robert Zagozdzon, který svou podnikatelskou kariéru zahájil v roce 1995 založením společnosti přímého marketingu, která mu následně umožnila demonopolizovat telekomunikační a finanční trhy v celé Evropě. Tehdy vzniklá značka se zaměřila i na další odvětví, tentokrát energetiku a otevírající se energetický trh. I v této oblasti byla a je opět úspěšná v několika evropských zemích.

S téměř milionem klientů byla v roce 2013 prodána švýcarskému fondu Cromicorn. Takto získané prostředky byly investovány do rozvoje polských poboček skupiny, a ty se staly lídry na trhu alternativních dodavatelů energií a plynu Obsluhují statisíce zákazníků a úspěšně konkurují největším hráčům v polském byznysu.

Motto Roberta Zagozdzona:

"Skutečná revoluce v našem komerčním světě jde po cestách vědomé evoluce."

Skupina Yellow Boson s.r.o., kterou v Polsku řídí ambiciózní Dawid Puton, se dnes ubírá stejným směrem expanze produktů v rámci obnovitelných  zdrojů energie, a to teritoriálně v rámci Polska a Evropy, kde zkušený management skupiny poskytuje projekty již více než 25 let. Jedním  z lídrů polské fotovoltaiky je  zoo Wolna Energie, která je pod dohledem Mateusze Mróze proslulou svou spolehlivostí. Ta nastavuje své cíle rozvojem dalších obchodních platforem a investičních projektů v rámci Yellow Boson s.r.o..

Skupina čerpá svou sílu z inovativního přístupu k řízení a prodeji.

Z pohledu vedení skupiny Yellow Boson lidé  nedostatečné využívají obrovský potenciál v oblasti alternativních zdrojů.. Globalizace a korporace nejčastěji předpokládají, že lidská bytost je slabým článkem a lidský faktor škodí efektivitě. Z pohledu nováčka na varšavské burze je třeba se na to dívat z jiné perspektivy. Nelze přehlížet individualitu a lidskou osobnost. Vytváříme svět pro lidi, ne naopak. A to se odráží v jeho strategii a každodenních činnostech. Zveme ty, kteří chtějí změnit svět k lepšímu, aby s námi spolupracovali.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář